Choose your pricing plan

  • 4 Class Pack

    88$
    $22/Class
    Valid for 3 months
    • Perfect option for practicing once a week.
  • Single Class

    25$
    Valid for 3 months
    • 1-Month Unlimited

      150$
      Valid for one month
      • Ideal for practicing more than once a week.